MMAF-2756S
Maloobchodní cena:
Vaše cena:
Nejnižší cena za posledních 30 dní před snížením:
Skladem
Vzduchový filtr Mishimoto Powerstack Performance 2,75" vstupní otvor 5,827" délka filtru
Výrobce: Mishimoto
SKU: MMAF-2756S
Více informací
| Výrobce |
Mishimoto
|---|---|
| Vstupní průměr | 70mm |