Univerzální kuželový vzduchový filtr Proram PR-CC-196-150-80 Průměr 80 mm Délka 325 mm
Proram
Skladem
Vnější průměr příruby filtru 80mm
Délka příruby filtru 25mm
Šířka základny filtru 195mm
Šířka horní části filtru 120mm
Celková délka filtru 325mm
Materiál filtru Syntetický
Materiál základny filtru: hliník
Více informací
| Výrobce |
Proram
|---|---|
| Vstupní průměr | 80mm |