Univerzální kuželový vzduchový filtr Ramair CC-195-VS-70-BK 70mm délka 200 mm
Ramair
Na vyžádání
Vnější průměr hrdla filtru: 70 mm (2,7 palce)
Délka hrdla filtru: 25 mm
Šířka základny filtru: 195 mm (7,7 palce)
Šířka horní části filtru: 120 mm (4,7 palce)
Celková délka filtru: 200 mm (7,9 palce)
Materiál filtru: Dvouvrstvá pěna
Materiál základny filtru: Gumový polymer
Více informací
| Výrobce |
Ramair
|---|---|
| Vstupní průměr | 70mm |