Písty motoru Wiseco KE114M845AP BMW M50B25 84.50mm Bore - 38.20mm CH -1.50 CC
Wiseco
Na vyžádání
Produktová řada
Professional
Technické parametry pístu
Průměr vrtání: 84,50 mm
Kompresní výška: 38,20 mm
Objem pístu: -1,50 cc
Materiál pístu: hliník 2618
Typ výkovku: zesílená konstrukce (strutted)
Povlak pláště pístu: ano
Pístní kroužky
Sada kroužků v balení: ano
Tloušťka horního kroužku: 1,0 mm
Tloušťka druhého kroužku: 1,2 mm
Tloušťka olejového kroužku: 2,8 mm
Pístní čep
Pístní čep v balení: ano
Materiál čepu: 5115
Vnější průměr čepu: 0,866 palce
Použití
Motor: BMW M50B25 2.5L
Obecné informace
Typ produktu: sada motorových pístů
Počet pístů v sadě: 6
Více informací
| Výrobce |
Wiseco
|---|---|
| Značka | BMW |
| Velikost pístu | 84.50mm |